Telefon : (0212) 452 60 70

Hakkımızda

Hakkımızda

YNT SİGORTA  Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. 1999 yılında sigortacılık alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Faaliyete başladığı ilk günlerden bu yana sigortacılık alanındaki dürüstlük ilkesi anlayışından bir an bile ayrılmayan YNT Sigorta günümüzde 4.000 müşteriye ulaşmış olmanın gururunu yaşamaktadır. YNT Sigorta bugün de Türkiye’nin her yerinden müşterilerine ilk günkü heyecan ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. YNT SİGORTA kuruluşundan, yani 20 yıldan bu yana her müşterisine ayını kalite ve standartta hizmet vermeye hep özen göstermiştir. Sigortalısını en doğru biçimde bilgilendirmek için ne eksik ne fazla bilgi aktarımını tüm çalışanları olarak dürüstlük ilkesi haline getirmiştir. Bu ilkelerinin meyvesini de sadece tavsiye üzerine, herhangi bir satış tekniği uygulamadan 4.000 müşteriye ulaşarak almıştır.

Vizyon

YNT Sigorta kendisine vizyon olarak, kurulduğu günden bu yana insanlarda sigorta bilincini oluşturmak ve bu vesileyle de alanında en güvenilir, en hızlı ve en çok tercih edilen sigorta acenteliği olmayı belirlemiştir.

Misyon

Kendisine güvenen müşterilerine her zaman en dürüst hizmeti sunmayı kendisine misyon edinen YNT Sigorta, aynı zamanda sigorta bilincini artırma, sigorta tanımı konusunda kişilere ulaşma konularında da aydınlatıcı faaliyetlerini sürdürmektedir.